Strona główna / Przed przyjęciem do Szpitala

Przed przyjęciem do Szpitala

Każdorazowo przed zapisaniem się na listę oczekujących na operację

Pacjent musi zostać zbadany przez  lekarza  ''Silesia-Med''S.A.

Po zbadaniu Pani/Pana i zakwalifikowaniu do zabiegu operacyjnego, lekarz odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z przygotowaniem, rodzajem i techniką operacji oraz okresem około i po operacyjnym.

Na konsultacji każdy pacjent otrzymuje do wypełnienia w domu formularze:

– druki te, mogą Państwo już teraz pobrać i wypełnić w domu, co w znacznym stopniu skróci procedurę konsultacji oraz przyjęcia do szpitala.

Otrzymacie Państwo także skierowanie od lekarza kwalifikującego do zabiegu w   ''Silesia-Med''S.A. jednak oprócz niego konieczne jest uzyskanie skierowania od lekarza pierwszego kontaktu lub innego specjalisty - jest ono podstawą do wykonania zabiegu w ramach umowy z NFZ.

W związku z podpisaną Umową z NFZ jesteśmy zobowiązani prowadzić tzw. kolejki oczekujących. Termin operacji zależny jest od wysokości kontraktu oraz ilości osób oczekujących.

Istnieje możliwość pominięcia kolejki w przypadku wykonania zabiegu za pełną odpłatnością-  wówczas nie potrzebne jest dostarczanie w dniu przyjęcia skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Sposoby finansowania zabiegu pełnopłatnego