Strona główna / Pacjenci o nas
Dodaj wpis

Pacjenci o nas

25.04.2018

Jarosław Dziubiński

Witam. Niedawno miałem okazję być pacjentem tej placówki. Poczynając od konsultacji, poprzez ustalenie terminu zabiegu, sam zabieg, aż po kontrole pozabiegowe. Na każdym z tych etapów spotkałem się ze szczerym zrozumieniem i chęcią pomocy. Obsługa była bardzo fachowa i profesjonalna, wytłumaczono mi wszystkie aspekty zabiegu, za i przeciw, usłyszałem odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Termin zabiegu, oczywiście w miarę możliwości, dostosowano do moich potrzeb. Sam zabieg przebiegł sprawnie, bez żadnych komplikacji. Cały czas była opieka lekarska i pielęgniarska. KAŻDA napotkana nawet na korytarzu osoba z personelu dopytywała, czy wszystko jest OK, czy czegoś nie potrzeba. Czuło się dobrą opiekę. Jedzenie było bardzo smaczne i w naprawdę wystarczającej ilości. Standard pokoi i wyposażenie przerosło moje oczekiwania. Kontrole pozabiegowe w miłej atmosferze, dokładnie podane dalsze zalecenia na czas rehabilitacji. Podsumowując - świetni fachowcy, dobry sprzęt, bardzo miła atmosfera. Załączam podziękowania dla całego personelu. Ogólna ocena: 6/6.
25.03.2018

Henryk Nocoń

Choroba, operacja... to oczywiście nie są przyjemne sprawy, ale jeśli już musiałem przez to przejść, to tu w Grzawie odbyło się to w możliwie najlepszy sposób. Fachowy personel medyczny, sprawny przebieg wszelkich procedur, komfortowe "hotelowe" warunki pobytu, a wszystko w miłej i troskliwej atmosferze. I jeszcze jedna kwestia istotna dla tych, którzy tak jak ja chcieliby skorzystać z usługi na zasadach komercyjnych - bardzo konkurencyjne ceny. Szczerze polecam. Zdrowie przywrócił mi sprawnie i skutecznie doktor Zdzisław Zawada. On też sprawował opiekę pooperacyjną. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Chyba nie mogłem trafić lepiej. O niektórych ludziach mówi się, że są "do rany przyłóż". Myślę, że to określenie akurat do doktora Zawady pasuje jak do mało kogo i to w każdym aspekcie. Tym niemal dosłownym, zawodowym i tym bardziej metaforycznym, czysto ludzkim.
04.12.2017

Jakub Rogalski

Bardzo chciałabym aby każdy szpital w Polsce miał taki wspaniały zespół medyczny i tak wysokie standardy. Szczególne podziękowania dla Dr Zawady, za bardzo rzeczowe, i miłe podejście do pacjenta, szczególnie spokój i opanowanie Pana Dr, jest nieocenione w tych trudnych dla pacjenta chwilach. Jedyny minus, to dość dlugi czas oczekiwania na zabieg, lecz jest to tylko i wyłączenie potwierdzeniem ilości pacjentów chcących wykonać zabieg w Silesia-Med oraz ograniczeń ze strony NFZ.
14.10.2017

Wiesław Rusin

Przeszedłem zabiegi usunięcia cieśni nadgarstka, które wykonał dr. Jarosław Stępniakowski. Pozostaję pod głębokim wrażeniem profesjonalizmu i empatii Doktora. Zabiegi na obydwu rękach przebiegły znakomicie, ręce dochodzą do sprawności. Z całego serca polecam pana doktora Jarosława Stępniakowskiego, życzę mu dużo zdrowia i sukcesów w pracy.
30.07.2017

Łukasz P.

Jestem mega zadowolony z pobytu w Silesia-Med S.A. pełen profesjonalizm i mega fajne podejście do pacjentów z tego co zdążyłem zauważyć dziękuje i pozdrawiam.
15.07.2017

Maciej P

Zdecydowanie polecam szpital Silesia-Med. Przeszedłem zabieg laparoskopowego usunięcia pęcheżyka żółciowego. Zabieg udało się zaplanować bardzo szybko. Zabieg i pobyt w szpitalu przebiegł bardzo sprawnie i bez najmniejszego stresy. Już na drugi dzień rano wróciłem do domu i szybko doszedłem do pełnej sprawności. Personel był bardzo miły i pełen empatii. Szczególne podziękowania dla doktora Zawady za pełen profesionalizm i bardzo przyjazne nastawienie. Otrzymałem wszelkie potrzebne informacje dotyczące przygotowania się do zabiegu jak i tego jak należy postępować później. Lekarze i pozostały personel bardzo chętnie i szczegółowo odpowiadali na wszelkie pytania. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
22.06.2017

Paluch koślawy

Jestem prawie trzy tygodnie po usunięciu palucha koślawego. Nie spotkałam jeszcze tak życzliwego i miłego lekarza jak dr. Jarosław Stępniakowski !!!Bardzo pozytywna osoba !!! Panie pielęgniarki również bardzo życzliwe i pomocne. Polecam każdemu kto pyta gdzie wykonywałam zabieg!
12.02.2017

Leszek Mucha

Pani Ewo,zmieniła Pani kalendarz wydłużając dni lutego do 31.Gratulacje.
10.02.2017

B.M.

Właśnie dzisiaj byłam na wizycie u Pani dr Moniki Kurowskiej. Bardzo sympatyczna miła, rzeczowa, konkretna osoba. Miałam dwa razy robione USG piersi u innych lekarzy, ale po raz pierwszy zdarzyło mi się, aby przed badaniem lekarz przeprowadzał wywiad, moim zdaniem istotny przy takich schorzeniach. Pani doktor cierpliwie odpowiadała na moje pytania i szczegółowo wszystko objaśniała. Takich lekarzy jak Pani dr M.Kurowska jest niewielu.
08.02.2017

Ewa Kaczorowska

31 lutego 2017r poddana zostałam zabiegowi wycięcia nerwiaka nerwu palcowego. Serdecznie dziękuję Paniu Doktorowi Stępniakowskiemu.Dziękuję również całemu Personelowi szpitala . Wasz Szpital nazwałam Małą Leśną Górą, warunki w niniejszym szpitalu rewelacyjne, Personel wspaniały. DZIĘKUJĘ.
22.10.2016

Zofia W.

6 września 2016 r. miałam w tym szpitalu operację barku. Serdecznie dziękuję Panu dr Jarosławowi Stępniakowskiemu za wspaniałą opiekę i ciepłe, cierpliwe podejście. Niewielu jest lekarzy, którzy potrafią spokojnie wytłumaczyć, na czym polegać będzie zabieg i dalsze leczenie.Dziękuję również Paniom pielęgniarkom i wszystkim pracownikom Szpitala. Życzę każdemu pacjentowi, żeby był tak potraktowany przez pracowników służby zdrowia. Warunki w szpitalu bardzo dobre- czysto, wygodnie i domowa atmosfera. Zupełnie nie czuło się stresu przed operacją, a po zabiegu opieka również była wspaniała.Dziękuję jeszcze raz!
14.10.2016

Jolanta Dym

Serdeczne podziękowania składam lekarzowi - Panu Jarosławowi Stępniakowskiemu za bardzo dobrą i fachową opiekę .Jest bardzo miłym i profesjonalnym lekarzem. 13 września 2016r wykonywał mi artroskopię kolana. Bardzo Dziękuję Panie Doktorze! Dziękuję również całemu personelowi szpitala w Grzawie. Już od wejścia czułam się tu bardzo dobrze, bez obaw poszłam na zabieg.Serdeczne podziękowania składam również pielęgniarkom, które się mną opiekowały sympatyczne kobiety. Warunki w szpitalu są wspaniałe jak w dobrym hotelu. Czyściutko piękne sale i łazienki. Dobrze, że są jeszcze takie miejsca w Polsce.
01.03.2016

Bożena W.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować panu doktorowi Sebastianowi Kicie,za wspaniałą opiekę przed i po operacji. - Niezwykle życzliwy stosunek do pacjenta oraz wielki profesjonalizm pana doktora napawa optymizmem i wiarą,że są jeszcze cudowni lekarze. Dziękuję również i wyrażam słowa uznania paniom pielęgniarkom,a także całemu personelowi administracyjnemu za ich serdeczność, fachowość i troskę. Gorąco polecam ten szpital - jest na miarę szpitala XXI w.
25.01.2016

mirosława j.

czy ktos miał operowany halux,bo strasznie sie boję
22.01.2016

Celina Antczak

Serdeczne podziękowania składam lekarzowi - panu Jarosławowi Stępniakowskiemu za sposób traktowania pacjenta w czasie wizyt w gabinecie oraz w czasie operacji. Jest przyjacielski i bardzo fachowy. Na drugi dzień po operacji zespołu cieśni nadgarstka, odzyskałam sprawność ręki - brak bólu i odrętwienia. Już nie mogę się doczekać zabiegu drugiej ręki. Dziękuję Panie Doktorze! Dziękuję również całemu personelowi szpitala w Grzawie. Już od wejścia czuje się tu serdeczność i zrozumienie. Dobrze, że są jeszcze takie miejsca na Ziemi!
17.01.2016

Krzysztof T.

Składam serdeczne podziękowania dr Zawadzie, dr Tarnowskiemu, Pani dr anestezjolog i całemu zespołowi operacyjnemu oraz wszystkim pielęgniarkom za profesjonalne wykonanie operacji przepukliny pachwinowej. Jestem wdzięczny za fachową opiekę medyczną oraz bardzo miłą atmosferę w szpitalu. Każdemu szukającemu rzetelnej pomocy medycznej gorąco polecam Szpital w Grzawie.
13.01.2016

Agnieszka Janecka-Ciuraj

Byłam pacjentką oddziału otolaryngologi. Bardzo pozytywne wrażenia. Profesjonalny i przemiły personel. Począwszy od recepcji poprzez kontakt z lekarzem operującym, anestezjologiem i pielęgniarkami na oddziale. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję bardzo.
25.11.2015

Ireneusz Rusek

Spodziewałem się bólu jak przy zwichnięciu czy skręceniu , bo "naprawa" wnętrza mocno unerwionej dłoni w zespole cieśni nadgarstka to poważna sprawa. Pewien stres więc był. Ale minął z chwilą przyjęcia do kliniki na oddział. Panie Pielęgniarki - dziękuję za ciepłe i profesjonalne a przez to uspokajające podejście do mnie pacjenta. Dziękuję bo poczułem się "zaopiekowany" i bezpieczny. Zabieg przeprowadził pan doktor JACEK WILCZYŃSKI z asystentem. Wielki szacunek panowie dla profesjonalizmu z jakim wykonujecie rzemiosło chirurgiczne, co w znieczuleniu miejscowym mogłem podziwiać. Nie bolało, mija doba od zabiegu - nadal nie boli - jestem pod wrażeniem. Dziękuję za pierwszą od dawna noc przespaną bez bólu i drętwienia ręki. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. Ireneusz Rusek
29.10.2015

Klaudia

Polecam wszystkim szpital w Grzawie. Cudowna opieka od momentu przyjęcia do szpitala. Cały personel bardzo serdeczny, dzięki nim stres przed operacja był minimalny. Miałam robiona artroskopie kolana, operował dr Stępniakowski i jestem bardzo zadowolona, widać że jest to lekarz z powołania i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego że pobyt w szpitalu będę wspominać tak dobrze.
17.10.2015

Bartosz

Podziękowania dla dr Szczotki za przeprowadzoną operację przepukliny pachwinowej metodą Lichtensteina, dla dr Zawady za udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania pacjenta oraz pozytywne nastawienie przed operacją. Podziękowania również dla całego personelu w Miedźnie. Szpital na wysokim poziomie z bardzo dobrą opieką.
28.08.2015

Marek B

Jeżeli tak miałaby wyglądać sprywatyzowana służba zdrowia, jak ten szpital, to jestem za jak najszybszym rozpoczęciem tego procesu. Wspaniała robota ze strony lekarzy, równie świetne podejście do pacjentów pozostałych Pań na oddziale. Tydzień temu Pan dr Zawada usunął mi właśnie w tym szpitalu pęcherzyk żółciowy. Dwa dni – jestem w domu. Mija tydzień – znikają szwy. Po wszystkim pozostaje tylko miłe wrażenie z całego pobytu w tej lecznicy, przyjemność poznania Pana dr Zawady, no i… Właśnie to „i”. Dzisiaj dostałem wezwanie do ZUSu ws. weryfikacji zwolnienia lekarskiego jakie otrzymałem po zabiegu. Przeszło 20 lat pracy, w tym czasie – policzyłem – 5 tygodni przebywałem na zwolnieniu, a oni… Nie, no chyba mają trochę racji. Miesiąc zwolnienia po zabiegu za który zapłaciłem z własnej kieszeni, nie dając im się wykazać. Tak, mają rację, chyba wiedzą dobrze, że ten zespół operuje tak, że miesiąc L4 to przesada. :) Bardzo dziękuję za wszystko (oczywiście personelowi Silesia Med., a nie ZUSowi) i pozdrawiam gorąco.
10.07.2015

Janina z Łazisk Górnych

Serdeczne podziękowania dla Pana doktora Zdzisława Zawady i personelu Szpitala w Grzawie za opiekę i serdeczność podczas pobytu w szpitalu. Operacja usunięcia pęcherzyka żółciowego przebiegła pomyślnie i dzisiaj usunięto mi szwy. Na operację czekałam 7 miesięcy, bałam się bardzo, ale atmosfera w szpitalu, spokojny i cierpliwy personel medyczny nie pozwalał mi na panikę. Odpowiadano mi na wszystkie pytania i upewniano, że wszystko będzie dobrze. Uśmiechnięty Pan doktor Zawada rozpraszał wszelkie wątpliwości i strach. Jestem osobą okrągłą i bałam się, że znowu każą mi się odchudzać, straszyć będą trudnościami związanymi z tuszą. A tu jakże miłe rozczarowanie. Pan doktor nie krył, że będzie trudniej, ale zaakceptował fakt mojej tuszy i był pełen zrozumienia, przestałam się wtedy bać. I za to bardzo Panu Panie doktorze dziękuję. Spędziłam w szpitalu dwie doby, w komfortowych warunkach pod doskonałą opieką. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie gdzie szukać dobrego miejsca na ratowanie swojego zdrowia to Szpital w Grzawie polecam.
20.06.2015

Teresa z Gilowic

Na zabieg usunięcia woreczka żółciowego czekałam 10 miesięcy tj. od 07.08.2014 do 10.06.2015 ale było warto czekać. W tym czasie zrobiłam szczepienia, badania i poznałam co to jest atak woreczka/najczęściej w nocy od godz.2:00 do 5:00/. Przyjęcie na oddział i przygotowanie do zabiegu mile mnie zaskoczyło, pokój , łazienka i TV jak w hotelu i personel bardzo troskliwy. Rozmowa z lekarzem operującym wykluczyła najmniejsze moje obawy, że może być coś nie tak. Dzisiaj jestem 10 dni po zabiegu, o którym zapomniałam bo jestem na L 4 choćby na urlopie. Czuję się dobrze, mam wspaniałe wspomnienia i życzę każdemu choremu takiego zespołu medycznego- szkoda, że tak długo trzeba czekać/ zbyt mały kontrakt/ bo co z NFZ to kolejka. Mam 49 lat i nie myślałam,że tak szybko wydobrzeję. Pozdrawiam chirurgów i pielęgniarki!!.
27.05.2015

Wdzięczna pacjentka z Tychów

Serdecznie dziękuję doktorowi Z. Zawadzie i całemu personelowi szpitala w Grzawie za pomyślnie przeprowadzoną operację pęcherzyka żółciowego. Profesjonalizm doktora i wspaniałe podejście do pacjenta jest godne podziwu. Gorąco polecam ten szpital. Panują tam komfortowe warunki (hotelowe). Szkoda, że NFZ zawierając kontrakty ze szpitalem nie kieruje się opinią pacjentów z całej Polski. Terminy z NFZ są bardzo odległe, dlatego pacjenci decydują się na płatne zabiegi.
14.05.2015

Agnieszka Taut

Wyrażam słowa uznania dla lekarzy, pielęgniarek i całego personelu administracyjnego szpitala w Grzawej. Skuteczne leczenie, właściwe podejście do pacjenta i miła atmosfera sprawiły, że jest to miejsce na miarę XXI wieku. Serdecznie dziekuję.
07.05.2015

Mirosław Młynarczyk

Chciałbym podziękować całemu personelowi szpitala za wspaniałą opiekę i podejście do pacjenta.Byłem tam tylko dobę ale to wystarczyło żeby napisać bardzo pozytywną opinię.Dziękuję również panu doktorowi Wilczyńskiemu za zrobienie mi artroskopi kolana.Polecam ten szpital w 100% fachowa opieka,wykwalifikowani pracownicy oraz wspaniała atmosfera.
05.05.2015

Halina Mikuła

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Zdzisławowi Zawadzie, zespołowi pielęgniarskiemu i całemu personelowi szpitala Silesia-Med w Grzawie za profesjonalne przeprowadzenie operacji usunięcia woreczka żółciowego oraz miłą i troskliwą opiekę podczas całego pobytu w szpitalu. Operował mnie Pan dr Zdzisław Zawada, doświadczony i perfekcyjny fachowiec. Bardzo dobry kontakt z Panem doktorem oraz rzeczowe i cierpliwie wyjaśnienia każdej wątpliwości zapewniło mi poczucie bezpieczeństwa zarówno przed operacją, jak również po jej przeprowadzeniu. Dzisiaj mija 2 tygodnie od operacji przeprowadzonej metodą laparoskopową. Operacja przebiegła pomyślnie. Uwaga, którą tu przedstawię , oczywiście nie dotyczy szpitala Silesia-Med. Termin operacji w ramach ubezpieczenia w NFZ był niepokojąco odległy, więc zdecydowałam się na operację płatną, chociaż już 50 lat płacę składki zdrowotne. Budzić to musi duże niezadowolenie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu doktorowi Zawadzie, zespołowi pielęgniarskiemu i całemu personelowi szpitala Silesia-Med w Grzawie.
07.03.2015

MAMA WIKTORII LAT5

DZIĘKUJĘ PO RAZ SETNY ZA TAK FACHOWĄ I PROFESJONALNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ JESTEŚCIE SUPER WASZE PODEJŚCIE DO CHORYCH I ICH RODZIN BEZCENNE INNI NAPEWNO MOGLIBY SIĘ OD PAŃSTWA NAUCZYĆ BARDZO WIELE LEKARZE W KAŻDYM CALU PROFESJONALNI A OBSŁUGA MEDYCZNA JAKIEJ NIGDY NIE WIDZIAŁAM MIŁA CIERPLIWA WYROZUMIAŁA WARTO BYŁO CZEKAĆ BY TO PAŃSTWO ZAJĘLI SIĘ MOJĄ CÓRKĄ DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ
04.03.2015

Pacjent

Chciałbym serdeczne podziękować całemu zespołowi Silesia Med za opiekę i pełny profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla dr Zawady za podejście do pac jęta i cierpliwość. Dziękuję.
13.12.2014

Gall Anonim

Bardzo dobra prywatna placówka, gdzie można leczyć się w ramach NFZ. Kompetentni lekarze, fachowa i miła obsługa, wysokie standardy leczenia. Bardzo polecam :)
21.11.2014

Mama Julki

Za super tańce, motylki z którymi ciężko się rozstać, bardzo fachową opiekę i profesjonalizm każdej osoby tam zatrudnionej bardzo dziękuję w imieniu córeczki.
12.11.2014

Marta

22 października czyli 3 tygodnie temu dr Zawada usunął laparoskopowo mój pęcherzyk żółciowy. Kamica dokuczała mi od 3 lat ale od wakacji w ogóle nie pozwała żyć. Bałam się panicznie - przed ostateczną decyzją zwiedziłam kilka szpitali. Myślę, że nie mogłam wybrać lepiej!!!!! Pan dr Zawada jest cudotwórcą! Jak wspomniałam zabieg odbył się 3 tygodnie temu - po nim prawie ani śladu. Polecam wszystkim - jeśli ktokolwiek ma wątpliwości to myślę, e już pierwsza wizyta u dr Zawady je rozwieje. Ja naprawdę odzyskałam zaufanie do lekarzy. Szpital - co też ważne pozwala czuć się bezpiecznie, a przecież dla każdego pacjenta to jest najważniejsze, w dzisiejszych czasach o infekcję po zabiegu nie trudno - a tutaj w bezwzględnej czystości można szybko wrócić do siebie chyba nawet po najbardziej skomplikowanym zabiegu. Personel doskonały. Jedyną uwagę mogę skierować do osób zarządzających - może to osoby, które nigdy nie musiały poddawać się żadnej operacji - może dlatego nie rozumieją co to znaczy drżeć z przerażenia w oczekiwaniu. Zgodnie z umową zgłosiłam się na zabieg do rejestracji w ok. godziny 7 rano, o głodzie torturowana reklamami telewizyjnymi pełnymi słodyczy i innych smakołyków oczekiwałam do wieczora. Powiem szczere, że wraz z Panią z sali w tej samej sytuacji zastanawiałyśmy się nad EWAKUACJĄ. Dzięki Bogu dr Zawada i wspaniałe Panie pielęgniarki uspokajały nas i tak dotrwałyśmy. Tera wiem, e było warto - ale - może tak dla przyszłych pacjentów - ktoś zaplanuje rejestrację np. w dwóch turach - 7 rano dla zabiegów do 15 i np 13 rano dla tych późniejszych Mam troje dzieci - pewnie mielibyśmy co robić w tym czasie. Mimo wszytko serdeczne podziękowania. Marta
16.10.2014

Jarosław Cav. z Opola

Jestem 2 tygodnie po operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego w silesia-med. Kamyczki w pęcherzyku miałem ponad 10 lat. Po ostatnim USG wyszło, że mam wodniaka i dostałem zalecenie, że już nie ma na co czekać a trzeba wycinać. W związku z tym, że dużo podróżuję po świecie trzeba to zrobić bo strach pomyśleć, co by się działo jak musiałbym być operowany w trybie pilnym w jakimś kraju 3 świata. Jestem z Opola, więc poszedłem do przychodni. Okres oczekiwania na planową operację to 8 miesięcy. Na pilną się nie kwalifikuję. Znajomy polecił mi doktora Zawadę bo 2 lata temu był przez Niego operowany i był bardzo zadowolony. Udałem się do doktora na wizytę i potwierdził się wodniak. Niestety termin na NFZ w silesia-med też był długi, więc zdecydowałem się na operację płatną. Ponad 20 lat płacę rzetelnie ZUS i nigdy nie byłem na chorobowym. Gdy nagle zaszła potrzeba rewanżu ze strony ZUS/Kasy Chorych to się na mnie wypięli co muszę ze smutkiem stwierdzić :( Tydzień po wizycie już byłem zoperowany. Bałem się okrutnie, ale jestem bardzo miło zaskoczony. Operacja była w środę. 2 godziny po operacji wstałem już do toalety. Małymi łykami piłem wodę. Na drugi dzień byłem już w domu. Minęły 2 tygodnie, a ja już prawie zapomniałem o całej operacji, na brzuchu mam minimalne ślady, które z dnia na dzień są coraz mniej widoczne. Operował mnie dr. Zawada laparoskopowo. Jak dla mnie perfekcyjny fachowiec. Bardzo dobry kontakt z doktorem przed operacją i po. Zawsze odbiera telefon, rzeczowo tłumaczy. Jak nie może odebrać to oddzwania. Odpisuje na emaile. Jestem upierdliwym, panikującym pacjentem ;) Pokoje są dwuosobowe a standard jak w hotelu. W pokoju byłem z żoną bo jest taka możliwość, by bliska osoba była z pacjentem. Gdybym wiedział, że taki będzie przebieg całej operacji i "obsługi" już dawno bym się zdecydował. Panu doktorowi Zawadzie bardzo dziękuję za pomoc w przejściu przez ten trudny dla mnie czas oraz za perfekcyjną robotę.
23.09.2014

Test

Próba
15.09.2014

Janina Świderek

Chciałabym bardzo podziękować Panu dr Zdzisławowi Zawadzie za profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość, za pomyślnie przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pooperacyjnej która odbyła sie 03.092014,do której inni lekarze byli nastawieni negatywnie.Składam również podziękowania dla personelu szpitala za miłą i troskliwą opiekę. Gorąco polecam ten szpital, ponieważ oprócz fachowej i serdecznej opieki panują tam komfortowe warunki. Jedynym mankamentem jest długie oczekiwanie na zabieg. Szkoda, że NFZ zawierając kontrakty nie interesuje się opinią pacjentów. Jeżeli ktoś może, to warto czekać.
05.08.2014

Test

Test
21.07.2014

Artur Kozub

Serdeczne podziękowania dla dr Zdzisława Zawady za pomyślnie przeprowadzoną operację przepukliny, za profesjonalizm oraz okazaną cierpliwość i zrozumienie. Polecam Szpital w Grzawie za fachową i miłą opiekę medyczną. Szkoda tylko, że ograniczenia kontraktowe z NFZ powodują bardzo długie oczekiwanie na operację.
17.07.2014

Wiesława Szmal

Serdecznie dziękuję Panu dr Zdzisławowi Zawadzie i całemu personelowi szpitala za profesjonalne, a zarazem ciepłe podejście do pacjenta - podczas operacji usunięcia woreczka żółciowego. W szpitalu w Grzawie czułam się jak w domu - bez stresu, spokojnie i fachowo przygotowana do operacji, otoczona opieką lekarzy i pielęgniarek po zabiegu. warunki pobytu - rewelacyjne. Jedyny mankament to długi czas oczekiwania na zabieg, ale warto było czekać.
03.07.2014

Wanda Palka

11 czerwca bylam poddana laparoskopowemu usunieciu pecherzyka zolciowego.Chcialabym podziekowac doktorowi Zawadzie,oraz calemu personelowi.W Silesia-med sa bardzo dobre warunki, polecam wszystkim ten szpital.Szkoda tylko ,ze sa tak odlegle terminy,ale to juz prosba do nfz pozdrawiam
12.06.2014

Zbigniew Amerek

Chciałbym bardzo podziękować Panu dr Zdzisławowi Zawadzie za profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość, za pomyślnie przeprowadzony zabieg usunięcia woreczka żółciowego w dniu 23.04.2014. Składam również podziękowania dla personelu szpitala za miłą i troskliwą opiekę. Gorąco polecam ten szpital, ponieważ oprócz fachowej i serdecznej opieki panują tam komfortowe warunki. Jedynym mankamentem jest długie oczekiwanie na zabieg. Szkoda, że NFZ zawierając kontrakty nie interesuje się opinią pacjentów. Jeżeli ktoś może, to warto czekać.
28.05.2014

Andrzej Wróbel

W dniu 09.04.2014r zostałem poddany zabiegowi usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Chciałbym podziękować doktorowi Zdzisławowi Zawadzie , oraz całemu personelowi medycznemu za pomyślne przeprowadzenie operacji i fachową opiekę. Szybko powróciłem do zdrowia i moglem powrócić do pracy. Na zabieg czekałem 9 miesięcy w związku z ograniczaniem środków przez NFZ, a mam świadomość, że nie każdy może tyle czekać. Szpital godny polecenia.
22.04.2014

Bożena P.

Przechodziłam w szpitalu w Grzawie operację tarczycy. Świetny personel, bardzo miły i fachowy. Bardzo dobre warunki dla każdego potrzebującego specjalistycznego zabiegu chirurgicznego. Zdecydowanie polecam i dziękuję całemu zespołowi.
15.04.2014

Barbara Ż.

Do szpitala zgłosiłam się 9 kwietnia w celu usunięcia woreczka żółciowego. Zabieg przeprowadzono w tym samym dniu. Następnego dnia wróciłam do domu. Tak się tutaj pracuje. Szpital bardziej przypomina przytulny hotelik niż szpital. Dodatkowo personel stwarza atmosferę prawie domową. Czeka się tu długo w kolejce na zabieg lecz nie wynika to z możliwości szpitala a z niewystarczających środków finansowych przydzielonych przez NFZ. Dziękuję Panu Dr Zdzisławowi Zawadzie i całemu personelowi.
05.04.2014

Marta B.

W połowie marca 2014 r. przeprowadzono u mnie zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Opieka i warunki w szpitalu w Grzawie są rewelacyjne. Dziękuję dr Zawadzie i całemu personelowi za profesjonalną i miłą opiekę.
04.04.2014

lLidia Ś.

Dnia 19.03 14r została u mnie przeprowadzona operacja usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Chciałabym serdecznie podziękować doktorowi Zdzisławowi Zawadzie , oraz całemu personelowi medycznemu za pomyślne przeprowadzenie operacji i fachową opiekę. Polecam Szpital Specjalistyczny w Grzawie.
02.04.2014

Jacek Klamiński

W dniu 10.02.2014r. został u mnie przeprowadzony zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową.Chciałbym serdecznie podziękować doktorowi ZDZISŁAWOWI ZAWADZIE oraz całemu zespołowi medycznemu za fachowość, troskliwość , życzliwość i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki tej klinice szybko powracam do zdrowia i mogę normalnie żyć.Jeszcze raz dziękuję !Klinika godna polecenia !
23.03.2014

Iwona B.

Dziekuje bardzo doktorowi Zdzislawowi Zawadzie za fachowa porade i przeprowadzona operacje usuniecia woreczka zolciowego metoda laparoskopii , operacjaa przebiegla szybko i bez zadnych komplikacji. Po
22.03.2014

Józef U.

Dziękuje Panu doktorowi Zawada za pomyślną operację usunięcia przepukliny. Godna polecenia klinika do której ,aż chce się iść, personel bardzo miły. Z czystym sumieniem polecam.
18.03.2014

Małgorzata Karmańska

Składam serdeczne podziękowania za profesjonalną pomoc i opiekę przed i po zabiegu, panu doktorowi Zdzisławowi Zawadzie oraz personelowi pielęgniarskiemu. Z całą odpowiedzialnością polecam szpital w G
06.03.2014

Maria Górnik

Wchodząc do szpitala od razu czuje się to ciepło w rejestracji i myślisz, że jesteś w dobrym hotelu. Podziękowania z całego serca za dobrą i fachową opiekę Dyrektorowi Szpitala Specjalistycznego w M
06.03.2014

Andrzej Pastwa

Niedawno byłem operowany w Szpitalu w Grzawie - kamica żółciowa. Jestem bardzo zadowolony z pobytu, wykonywanego zabiegu operacyjnego, opieki pooperacyjnej, ciepłego podejścia personelu pielęgniarsko
02.03.2014

Sabina Stolczyk

Bardzo dziękuję Panu dr. Zdzisławowi Zawada za bardzo szybki przeprowadzony zabieg operacyjny pęcherzyka żółciowego za wspaniałą obsługę personelu medycznego.Pozdrawiam i polecam wszystkim tą klinike
27.02.2014

Krzysztof Dworakowski

Chciałem gorąco podziękować Panu dr Zdzisławowi Zawada jak również całemu Personelowi tego Szpitala, za pomyślnie przeprowadzony zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego i niesamowicie fachową opiekę po
30.01.2014

Irena Jaworska

Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi Bogdanowi Zalewskiemu za jego profesjonalność,wielkie serce i niezwykłe podejśie do pacjenta.20-ego stycznia tego roku Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg operacyjny usunięcia mięśniakowatej macicy.To niepośledni profesjonalista w swoim fachu,wspaniały człowiek i fachowiec a powiem tylko że już naprawdę trudno jest dzisiaj odnależć wszystkie te cechy w jednym człowieku a na dodatek jeszcze w lekarzu.Życzę wam drogie kobiety,abyscie w swoich chorobach i poszukiwaniach dobrych lekarzy,trafiały na ludzi pokroju Pana Doktora Zalewskiego.Bo jeżeli musimy powierzać nasze życie i zdrowie,to tylko w takie ręce.Pragne jeszcze równie serdecznie podziękować Paniom pielęgniarkom i Paniom salowym za wspaniałą opieke w klinice Silesia-Med w Grzawie.Wspaniałe warunki i opieka,jeszcze raz dziękuje wam kochani.Wdzięczna pacjentka,irena jaworska.
05.12.2013

Magdalena Piotrowska-Blacha

Chciałam serdecznie podziękować doktorowi Zdzisławowi Zawadzie oraz zespołowi medycznemu za wkład pracy oraz zaangażowanie ,życzliwość,profesjonalizm z którym spotkałam się podczas przeprowadzenia operacji wycięcia woreczka żółciowego.Od momentu konsultacji spotkałam się z zainteresowaniem i odpowiedzią na wszystkie moje pytania i wątpliwości,co w znacznym stopniu pozwoliło mi lepiej przygotować się do zabiegu. Warunki w klinice idealne,sterylna czystość,dostęp do informacji oraz lekarza a także cierpliwość i troskliwość zasługuje na szczególne wyróżnienie !Motto kliniki znajduje odzwierciedlenie w działaniach ludzi tam pracujących, dla których dobro pacjenta to wartość najwyższa! Jeszcze raz serdecznie dziękuję:)
22.11.2013

Mirela z Oświęcimia

Serdeczne podziękowania dla doktora Zawady oraz całego zespołu operacyjnego za pomyślną i fachowo przeprowadzoną operację usunięcia woreczka żółciowego przeprowadzoną 13 listopada 2013 roku. Również składam podziękowania dla pań pielęgniarek i pań z recepcji .Cały personel medyczny w tym szpitalu służy pomocą i życzliwością. Szpital jest godny polecenia ze względu na fachowośc ,miła atmosferę , a także komfortowe warunki pobytu.Dziękuję.
05.11.2013

Marzena Malik

Serdecznie dziękuję panu dr Zdzisławowi Zawada oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego Silesia Med. S.A. w Miedźnej za pomyślnie przeprowadzony w dniu 21.X.2013 r. zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. W szpitalu spotkałam się z fachową opieką i zarazem dobrym słowem. Początkowo miałam wyznaczony półroczny termin oczekiwania na operację. Po czym po trzech miesiącach okazało się, że jest miejsce wolne i mogę wcześniej poddać się zabiegowi. Gorąco polecam w/w Ośrodek.
21.10.2013

Halina Gałka

W dniu 26.08.2013 r. byłam operowana, usunięto mi pęcherzyk żółciowy. W tej placówce spotkałam się z dużym profesjonalizmem i jednocześnie ze zrozumieniem pacjenta, to cechy charakteryzujące to miejsce. Placówka absolutnie nie kojarzy się ze szpitalem. Miła i fachowa obsługa począwszy od Pań w rejestracji, kończąc na lekarzach i dyrekcji
07.10.2013

Eugeniusz Jarek

Dziękuję za sprawnie przeprowadzoną operację przepukliny pachwinowej sposobem Lichtensteina.Podziekowania kieruję na ręce chirurga Jana Szczotki który operował i kolejnego chirurga Zdzisława Zawady z którym miałem styczność po operacji. Serdecznie pozdrawiam Panie pielęgniarki, które się mną opiekowały. Polecam ten szpital również za wspaniałe warunki lokalowe no ale nie miałem czasu by się nimi nacieszyć ( krótki pobyt ). Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę większych kontraktów z NFZ. Polecam !!!!
28.09.2013

Renata s.

Jestem bardzo zadowolona z usług jakie oferuje szpital lekarze i pielęgniarki oczywiście profesjonalni a co do czystości i higieny bez zarzutu. Czułam się nie jak w szpitalu a jak w pokoju hotelowym. Dziękuję wszystkim za opiekę i mam nadzieję że NFZ zdecyduje się na szerszą refundację. Życzę wszystkiego najlepszego. Polecam wszystkim.
04.09.2013

ANNA K.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DR ZAWADZIE WRAZ Z CAŁYM PERSONELEM MEDYCZNYM ZA DOKONANY ZABIEG USUNIĘCIA WORECZKA ŻÓŁCIOWEGO METODĄ LAPAROSKOPOWĄ. PO ZABIEGU CZUJĘ SIĘ BARDZO DOBRZE, SZKODA TYLKO, ŻE NFZ NIE ZABEZPIECZA WYSTARCZAJĄCYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ZAPEWNIENIE SZYBSZYCH OCZEKIWAŃ W KOLEJCE NA ZABIEG. SZPITAL W GRZAWIE JEST GODNY POLECENIA. POZDRAWIAM
09.08.2013

Bartosz Tworek

Duży profesjonalizm i jednoczesne zrozumienie pacjenta to cechy chrakteryzujące tą placówkę. Miejsce absolutnie nie kojarzące się ze szpitalem, tak jak w większości go postrzegamy. MIła i fachowa obsługa począwszy od pań w rejestracji, kończąc na lekarzach i dyrekcji. Panowie z NFZ obudźcie się, właśnie tak powinna wyglądać fachowa opieka szpitalna, w takich warunkach nam pacjentom jest łatwiej znieść trudy choroby. A podobno to my pacjenci jesteśmy dla Was najważniejsi ?! Obcinanie kontraktów dla takich placówek to nie jest najlepszy sposób na oszczędności. Gorące pozdrowienia dla całego personelu :)
15.07.2013

Wiktor Mrozek

Chciałbym gorąco podziękować Panu dr Zdzisławowi Zawadzie za szybkie przeprowadzenie operacji przepukliny, miłą i serdeczną opiekę całemu personelowi. Polecam ten ośrodek, jest w nim bardzo fachowa opieka. Z całego serca za pomoc dziękuje. Szkoda tylko że NFZ nie zabezpiecza wystarczających środków finansowych na zapewnienie szybszych oczekiwań w kolejce na operację. Na dzień dzisiejszy na operację czeka się około roku gdyby szpital posiadał większe dotacje mógłby takich operacji przeprowadzać znacznie więcej. Pozdrawiam
14.07.2013

Dorota W.

Szpital w Grzawie jest ośrodkiem godnym polecenia. Fachowy i miły personel. Wspaniałe warunki pobytu, żadnych kłopotów z pozyskiwaniem informacji, sprawne systemy zarządzania. To placówka zorientowana na pacjenta. Proces leczenia operacyjnego jest zaprojektowany bardzo fachowo i starannie, tak by w jak największym stopniu odciążyć pacjenta w tych trudnych chwilach.
14.07.2013

Dorota W.

Szpital w Grzawie jest ośrodkiem godnym polecenia. Fachowy i miły personel. Wspaniałe warunki pobytu, żadnych kłopotów z pozyskiwaniem informacji, sprawne systemy zarządzania. To placówka zorientowana na pacjenta. Proces leczenia operacyjnego jest zaprojektowany bardzo fachowo i starannie, tak by w jak największym stopniu odciążyć pacjenta w tych trudnych chwilach.
21.06.2013

Iwona P

Dziękuję zespołowi dr.Zawady - dr.Szczotce i dr. Tarnowskiemu za sprawną operację pęcherzyka żółciowego. Fachowo i wzorowo przeprowadzona operacja połączona z niespotykanym zrozumieniem pacjenta jest mało spotykanym połączeniem w placówkach szpitalnych. Lekarze z dużą cierpliwością tłumaczą pooeracyjny stan pacjenta , nie zbywając go często słyszanym "tak ma być". Do ludzi podchodzą z uśmiechem mimo wyczerpującej pracy.Cały personel od salowej-wiecznie uśmiechniętej dziewczyny do dyr. placówki jest bardzo ludzki , cierpliwy i fachowy. Zabiegi dodatkowe pielęgniarek super fachowo. Trzeba naprawdę człowieka o dużym wyczuciu charakterów żeby skompletować taki zespół. Może by tak inne placówki NFZ-tu wzięły przykład bo jest się od kogo uczyć jak powinna wyglądać prawdziwa przysięga Hipokratesa.
01.06.2013

Krystyna Kaczmarczyk

Jestem pod wrażeniem dużego profesjonalizmu w wykonywaniu zabiegu oraz profesjonalizmu w podejściu do problemów pacjenta i stworzeniu odpowiedniej atmosfery dzięki całemu personelowi, ale także dzięki nowoczesnej infrastrukturze. Od pierwszego kontaktu z Ośrodkiem Chirurgii zauważa się, że pracuje on jako ekipa osób, dla której każdy pacjent i jego problem są ważne. Z dużym niedowierzaniem przyjęłam fakt, że po tygodniowej rekonwalescencji w domu, małe szwy pooperacyjne usuwał mi sam Kierownik Ośrodka Pan dr.Zdzisław Zawada. Dziękuję za wszystko i życzę całemu personelowi dużo satysfakcji z wykonywanej pracy. Nie zmieniajcie się!!
31.05.2013

Zenona M.

Tym wpisem serdecznie dziękuję za to, że sformułowana teoretycznie MISJA SZPITALA nie mija się z prawdą w warunkach realnych leczenia : znalazło się miejsce na dobro pacjenta/moje/,otrzymałam fachową pomoc/ukłony dla P. doktora Zawady/,było też podczas pobytu ciepłe słowo a to przeciez mozliwe jest tylko wtedy gdy serca lekarzy i personelu są otwarte dla pacjenta . Szkoda tylko ,że NFZ nie zabezpiecza wystarczjącej ilości środków finansowych, co napewno pozwoliłoby SZPITALOWI skrócić czas oczekiwania w kolejce na operację!/czeka się ponad rok /. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszego rozwoju.
11.05.2013

Jarząb J.

Serdeczne podziękowania i wielkie słowa uznania dla doktora Zawady oraz dla całego zespołu operacyjnego za pomyślnie przeprowadzoną operację tarczycy. Z czystym sumieniem polecam usługi tego szpitala. Człowiek otoczony jest fachową i życzliwą opieką, do tego w komfortowych warunkach. Cały personel medyczny zawsze służy fachową pomącą i życzliwością. Moje słowa nie wyrażają mojej wdzięczności, dlatego napiszę najkrócej i najszczerzej – Dziękuję.
03.05.2013

Zofia H

Z czystym sumieniem polecam usługi tego szpitala. Profesjonalna obsługa i miła, ciepła atmosfera. Szpital wyjatkowo przytulny, bardzo dobre waunki. Pozdrawiam/
25.04.2013

Stanisław B. - pacjent

Serdecznie dziękuję doktorowi Zawadzie za wspaniałe podejście do pacjenta. Dotyczy to zresztą całego personelu szpitala. Człowiek otoczony fachową i życzliwą opieką, do tego w komfortowych warunkach, nie czuje zupełnie naturalnego stresu związanego z potrzebą poddania się operacji. Mam porównanie z innymi szpitalami. W kameralnym szpitalu w Grzawie nie ma tej czasem przygnębiającej atmosfery szpitalnej. Wszystkim potencjalnym pacjentom polecam szpital w Grzawie.
13.04.2013

Natalia

Bardzo serdecznie polecam ten szpital, ze względu na fachowość lekarzy, serdeczność i opiekę pań pielęgniarek oraz uprzejmość pań z recepcji. Każdy, kto się tam pojawi czuje się zauważony oraz zaopiekowany, już nie wspominając, że leżąc na oddziale, człowiek w ogóle nie czje się jak w szpitalu. POLECAM ZARÓWNO DLA DOROSŁYCH JAK I DLA DZIECI.
10.04.2013

Renata Morkisz

Bardzo dziękuje chirurgowi panu Zdzisławowi Zawadzie ,za fachowo przeprowadzony zabieg,oraz całemu personelowi za miłą i dobrą opiekę.Polecam z całego serca ten szpital gdzie pacjetów traktuje się z życzliwością i zrozumieniem.
09.04.2013

ZIARNIAK URSZULA

DO SZPITALA W GRZAWIE TRAFILAM 20.03.2013R JAKO 'ZWYKLA' /A WIEC Z NFZ/ PACJENTKA ZE SKIEROWANIEM NA OPERACJE. PRZYZWYCZAJONA DO NASZEJ SLUZBY ZDROWIA PRZEZYLAM NIEMAL SZOK. DOTYCZY TO ZAROWNO WARUNKOW LOKALOWYCH JAK I WSPANIALEJ OPIEKI I ZYCZLIWOSCI WSZYSTKICH Z KTORYMI SIE ZETKNELAM. POCZAWSZY OD PAN W REJESTRACI A SKONCZYWSZY NA LEKARZACH. DZIEKUJE ZA PROFESJONALIZM W KAZDYM CALU
09.04.2013

ZIARNIAK URSZULA

DO SZPITALA W GRZAWIE TRAFILAM 20.03.2013R JAKO 'ZWYKLA' /A WIEC Z NFZ/ PACJENTKA ZE SKIEROWANIEM NA OPERACJE. PRZYZWYCZAJONA DO NASZEJ SLUZBY ZDROWIA PRZEZYLAM NIEMAL SZOK. DOTYCZY TO ZAROWNO WARUNKOW LOKALOWYCH JAK I WSPANIALEJ OPIEKI I ZYCZLIWOSCI WSZYSTKICH Z KTORYMI SIE ZETKNELAM. POCZAWSZY OD PAN W REJESTRACI A SKONCZYWSZY NA LEKARZACH. DZIEKUJE
01.04.2013

Ewa

Doskonała opieka medyczna. Moj zabieg operacyjny kamicy pęcherzyka żółciowego został wykonany bardzo dobrze. Szczególne podziękowania dla chirurga Zdzisława Zasady. W tym szpitalu naprawdę można liczyć na fachowy personel medyczny, ktory trakuje swoich pacjentów wyjątkowo!
27.03.2013

Elżbieta Adam

W dniu 20.03.2013 byłam operowana,miałam usunięty pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową,operację wykonał dr Zdzisław Zawada. Czuję się bardzo dobrze rany świetnie się goją..Dziękuję za miłą i bardzo profesjonalną opiekę podczas mojego pobytu w szpitalu.
19.03.2013

pacjentka

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu medycznego. Szczególne podziękowania dla dr J.Szczotki za pomyślny przebieg operacji i widoczne efekty leczenia.
18.03.2013

Katarzyna Morus

Szpital godny polecenia.
12.03.2013

Katarzyna Młocek

Polecam z całego serca!!!! Po przebojach jakie przeszłam w Katowicach (czterokrotnie przekładano mi operacje usunięcia polipów nosa z błahych powodów:( ) tu zostałam potraktowana fachowo!! w końcu ktoś doceniał mój czas,mój problem. Zaczynając od rejestracji,przez lekarza prowadzącego,lekarza anestezjologa (który odpowiedział na każde!! nurtujące mnie pytanie-z resztą podobnie jak dr.Kita:)) ,pielęgniarki(bardzo delikatne,uprzejme,pomocne) kończąc na paniach które sprzątają sale (naprawdę DOKŁADNIE!!) z ręką na sercu jestem w pełni zadowolona z rozwiązania mojego problemu i wyleczenia mnie!!! jedyny minus to jedzenie ale leżałam na oddziale 3 dni i dało się przeżyć ( naprawdę w innych szpitalach bywało gorzej) .Lekarz przychodził do nas o 7 rano i o 22 kiedy miałam jakieś pytanie wzywano do mnie również lekarza. POLECAM!!!!!
14.02.2013

Ewa Gierczycka

Dziękuję całemu personelowi za wspaniałą opiekę podczas pobytu w szpitalu, a szczególnie dr Zawadzie, który mnie operował 6.02 i zapewnił przeżycie trudnych godzin przed i po zabiegu niemal bez stresu. Szpital jest warty polecenia ze względu na fachowość, miłą atmosferę, a także komfortowe warunki pobytu.
09.02.2013

Janusz Kral

Fachowa i miła obsługa. Personel zgrany i kulturalny. Widać profesjonalizm w wykonywanej pracy. Szpital mogący służyć za wzór dla innych placówek medycznych. Gorące podziękowania dla doktora Zawady i całemu jego zespołowi medycznemu.
22.01.2013

BARBARA DUBIEL

Jestem mile zaskoczona wielkim zrozumieniem i serdecznością, z jaką się u Was spotykałam od pierwszej rejestracji aż po ostatnią wizytę. Szczególne słowa uznania i wdzięczności kieruję pod adresem Pana dra Zdzisława Zawady, który sprawił, że mój zabieg chirurgiczny odbył się zupełnie bez stresu i prawie bez bólu. Dziękując za troskliwą opiekę, pozdrawiam cały personel medyczny i obsługowy, życzę wielu dobrych chwil w życiu i satysfakcji z wykonywanej pracy.
18.01.2013

Piotr K.

Chciałbym bardzo podziękować całemu personelowi szpitala za fachową opiekę i za pomyślnie przeprowadzoną operację.
03.11.2012

MONIKA26

Szpital godny polecenia! Córka miała usuwany 3 migdal wszystko przebiegło bez komplikacji już o 15.00 zostaliśmy wypisani do domku. Personel bardzo życzliwy. DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO I POLECAM TEN SZPITAL!
18.10.2012

Leszek Wyleżoł

Chciałem podziękować całemu personelowi medycznemu za bardzo dobra opiekę i dobre podejście do pacjenta za wsparcie i miłe słowo które jest potrzebne przed zabiegiem gdyż człowiek się bardzo stresuje oraz doktorowi Zdzisławowi Zawadzie za dobrze przeprowadzony zabieg jeszcze raz DZIĘKUJE i polecam wszystkim ten szpital.
25.09.2012

Michał Węglarkiewicz

Szpital godny polecenia
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Dziękuję za wszystko, przede wszystkim za cierpliwość, życzliwość i domową atmosferę, która jest tak ważna, gdy cierpimy”. (D. Ł.)
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Pragnę podziękować całemu personelowi medycznemu Silesia-Med za szczęśliwy przebieg operacji. Niech Was Bóg Błogosławi w swojej odpowiedzialnej pracy zawodowej. Szczęśliwy i wdzięczny Pacjent”.
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Serdeczne podziękowania dla całego Personelu medycznego za przesympatyczną opiekę i wzorowe przeprowadzenie zabiegu. Będziemy zawsze mile wspominać czas pobytu w Państwa Szpitalu”. ( pacjenci z Sali nr 4),
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Jestem ogromnie wdzięczny za wspaniałą opiekę. Spotkałem się z pełnym profesjonalizmem i serdecznością. Mogą one być wzorem dla innych placówek Służby Zdrowia. Życzę całemu Personelowi Silesia-Med wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanego zawodu”. (H.M.),
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Gorąco dziękuję całemu personelowi Silesia-Med., za wspaniałą opiekę, miłą atmosferę i uśmiech na twarzy bez względu na porę dnia. Mam nadzieję, że ta wizyta pomoże mi i mojemu mężowi w spełnieniu największego marzenia. Bardzo dziękuję”. (S.G),
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Serdeczne podziękowania dla całego personelu pielęgniarskiego i lekarskiego za życzliwość i profesjonalizm”. (I. T.)
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Jestem niezmiernie wdzięczna za profesjonalną opiekę medyczną, niezwykłą, niespotykaną atmosferę życzliwości. Dziękuję za przywrócenie minę do pełni zdrowia. Zawsze będę wdzięczna wraz z moją rodziną”. (H. Sz.)
10.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Niech Dobry Bóg obdarza Was zdrowiem na długie lata i Błogosławi Waszym pomocnym dłoniom! Z najserdeczniejszym podziękowaniem za wspaniałą, serdeczną opiekę, fachową pracę lekarzy i pielęgniarek. Z całego serca dziękujemy!” (pacjentki z Sali nr 3)
09.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Dobrze, że są jeszcze takie miejsca na Ziemi. Bardzo dziękuję!” (C.A.)
09.08.2012

Wpis z Księgi Pamiątkowej

„Serdeczne podziękowania za cudowną opiekę całego personelu tej kliniki, na czele z Prof. Bohosiewiczem, który operował moją córeczkę Anię. Dziękuję również za opiekę Panu dr Zawadzie i Panią pielęgniarką. Jesteście cudowni, za to Bóg Wam Zapłać”. (W.J.)