O nas

NZOZ „Silesia-Med” Sp. z o.o. to nowoczesny ośrodek medyczny o niesłabnącej wysokiej renomie zarówno w najbliższej okolicy Szpitala jak również na poziomie wojewódzkim i krajowym. Nieprzerwanie od maja 1994 roku oferujemy Państwu szpitalne i ambulatoryjne usługi medyczne świadczone w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarsko-pielęgniarską oraz najnowsze techniki leczenia.

Prowadzimy wszechstronną działalność na rzecz zdrowia pacjentów. Dotychczas zoperowaliśmy ponad 40 tysięcy osób, a nasi specjaliści zajmują się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem różnorodnych problemów zdrowotnych w zakresie 12 poradni specjalistycznych oraz wielospecjalistycznych oddziałów zabiegowych. Nasza placówka posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie refundacji lecznictwa szpitalnego oraz komercyjnie świadczy usługi szpitalne i ambulatoryjne.

Liczby – O nas

Lata działalności
Poradni
Lekarzy
Wykonanych operacji

Nowatorskie metody leczenia oraz profesjonalizm kadry medycznej przyniosły szpitalowi uznanie, a naszym pacjentom poczucie satysfakcji oraz zadowolenia. Dzięki nowoczesnej siedzibie Szpital „Silesia-Med” Sp. z o.o. zapewnia wysoki standard hospitalizacji w sprzyjających rekonwalescencji warunkach. Pacjenci są hospitalizowani w jedno i dwuosobowych salach szpitalnych o hotelowym standardzie, co zapewnia komfort i poczucie prywatności podczas pobytu na oddziale.

Kadra medyczna, w której skład wchodzą utytułowani specjaliści w swej codziennej pracy posługuje się najnowocześniejszym, certyfikowanym sprzętem medycznym renomowanych producentów. Bogate wyposażenie oraz dwie w pełni przystosowane sale operacyjne pozwalają na bezpieczne wykonywanie szeregu procedur zabiegowych.

Placówka posiada rozbudowane zaplecze diagnostyczne. Pracownia Endoskopii została wyposażona w nowoczesny sprzęt endoskopowy, który umożliwia wykonywanie badań górnego (przełyk, żołądek, dwunastnica) i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (jelita grubego). Dzięki czemu możliwe jest nie tylko wykrycie nawet najmniejszych zmian chorobowych, lecz również usunięcie większości z nich bez konieczności operacji chirurgicznych. Pracownia USG prowadzi szeroką diagnostykę ultrasonograficzną.

Wciąż poszerzamy zakres świadczonych usług, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze zaplecze medyczne. Naszym celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, przywracaniu, poprawie zdrowia, i jakości życia pacjentów, którzy wyrażają chęć leczenia w naszej placówce.